Wesprzyj nas!

Dobrze, że tu jesteś!

Pomoc świadczona w ramach serwisu zwjr.pl adresowana jest do osób w kryzysie samobójczym oraz ich bliskich i profesjonalistów. Jeśli borykasz się z innym problemem i napiszesz do nas, dostaniesz w odpowiedzi wskazówki gdzie, zgodnie z naszą najlepszą wiedzą, możesz uzyskać pomoc i konsultację.

Napisz nam, co Cię trapi – postaraj się opisać swoje uczucia i myśli, zastanów się, co jest dla Ciebie najważniejszą sprawą, w której potrzebujesz pomocy. Pozwoli nam to lepiej Cię zrozumieć i udzielić Ci wsparcia. Aby skorzystać z naszej pomocy załóż bezpłatne i anonimowe konto albo zaloguj się na konto, które już masz. Pomoc jest anonimowa i bezpłatna. Nasza odpowiedź zostanie umieszona w Twoim koncie. ZALOGUJ SIĘ na nie ponownie, by sprawdzić czy wiadomość od naszych specjalistów już na Ciebie czeka.

Dokładamy wszelkich starań, aby nasza odpowiedź trafiła do Ciebie w ciągu 5 dni roboczych. Jeśli potrzebujesz natychmiastowej pomocy, zadzwoń do całodobowych telefonów zaufania lub wezwij do siebie pomoc wybierając numer alarmowy 112.

Jeśli potrzebujesz wskazówek, jak przygotować wiadomość kliknij tutaj.

Opuść stronę

Miejsce, gdzie pomoc uzyskają zarówno osoby w kryzysie samobójczym, jak i szukające wsparcia dla kogoś, kto przeżywa trudności psychiczne czy żałobę po samobójczej śmierci bliskiego.


Pamiętaj, że sięgnięcie po pomoc jest pierwszym krokiem do pokonania kryzysu.