Wesprzyj nas!

Wskazówki, jak nawiązać kontakt ze specjalistami:

  • Aby nawiązać kontakt ze specjalistami serwisu zwjr.pl załóż anonimowe konto i aktywuj je klikając w link przesłany na podany podczas rejestracji adres e-mail.

  • Zaloguj się na swoje konto.

  • Przygotuj wiadomość: opisz swój problem, określ co jest dla Ciebie najtrudniejsze, jakie towarzyszą Ci emocje. Zastanów się, czego oczekujesz od kontaktu z naszymi specjalistami i napisz nam o tym. Jeśli masz jakieś pytania – zadaj je śmiało. Postaraj się opisać swoją sytuację w sposób wyczerpujący, podaj wszystkie informacje, które Twoim zdaniem są ważne i pomogą naszym specjalistom poznać Cię i zrozumieć. Nie przekraczaj jednak liczby 3000 znaków (podczas pisania liczba dostępnych znaków aktualizuje się na bieżąco). Nie jest konieczne podawanie danych osobowych – możesz się podpisać swoim imieniem lub pseudonimem, nie musisz podawać tych informacji/danych, które chcesz szczególnie chronić.

  • Odpowiedź na swoją wiadomość otrzymasz w serwisie www.zwjr.pl (nie wysyłamy wiadomości na podany podczas rejestracji adres e-mail) najszybciej jak to możliwe, najpóźniej jednak w ciągu 5 dni roboczych.

  • Prosimy, upewnij się, czy wpisałeś poprawny adres mailowy.

Wróć do wiadomości
Opuść stronę

Miejsce, gdzie pomoc uzyskają zarówno osoby w kryzysie samobójczym, jak i szukające wsparcia dla kogoś, kto przeżywa trudności psychiczne czy żałobę po samobójczej śmierci bliskiego.


Pamiętaj, że sięgnięcie po pomoc jest pierwszym krokiem do pokonania kryzysu.